0 comments

Masum 71.Bölüm Fragmanı izle! 1 Haziran Pazartesi yeni bölümde neler yaşanacak?

Masum 71.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 1 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 71.Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 71.Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ahem’in İsviçre’de bazı işleri ortaya çıkar ve oraya gidebilmek için hazırlıklara başlar. Herkes Gopi’nin de kendisiyle beraber İsviçre’ye gideceğini düşünüyorken Ahem annesiyle beraber gideceğini açıklar.

Masum 71.Bölüm Fragmanı
Masum 71.Bölüm Fragmanı

Bunu işitince gözyaşlarını tutmayan Gopi üzüntüsünü kimsenin görmesini istemiyor. Rashi’nin de Cigar’la İsviçre’ye gideceğini duyan Kokila çok sinirlenir. Gopi’yi bir plan yaparak Ahem’le göndermek için uğraşan Kokila planı uygulamaya başlar. Ahem her şeye rağmen Gopi’yle İsviçre’ye gidebilecek mi?

Masum 71.Bölüm Fragmanı izle!

www.bolumfragmanlari.com Masum 71.bölüm fragmanı ile 1 Haziran 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz