0 comments

Masum 73. Bölüm Fragmanı izle! 3 Haziran Çarşamba yeni bölüm özeti

Masum 73. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 3 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 73. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 74. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ahem’in Gopi’ye karşı olan ön yargısı azalmaya başlıyor. Rashi ise bunu engellemek için Gopi’ye tuzaklar kurmak için hazırlanıyor. Gopi’nin ayakkabısına tezek bulaştıran Rashi onu küçük düşürmek için her şeyi yapıyor. Gopi’nin ayakabasın da ki tezeği gören Ahem çok öfkelenir. Gözyaşlarını tutamayan Gopi eve döndüğünde Kokila’ya olan biteni anlatmak zorunda kalıyor. Gopi Kokila’ya Ahem’in sevgisini kazanamayacağını söylemektedir. Diğer yandan Ahem İsviçre’deyken telefonunun Rashi tarafından kullanıldığını fark eder ve çok sinirlenir. Rashi Ahem’in öfkesinden nasul kurtulacak?

Masum 73. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 73. Bölüm fragmanı ile 2 Haziran 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 73. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz