0 comments

Masum 74. Bölüm Fragmanı Yeni bölüm Sizlerle!

Masum 74. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 4 Haziran 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 74. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 74. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Rashi’nin kurnaz tuzağından dolayı Ahem ve Kokila Gopi’ye sinirlenir. Urmila ise Daval’e çalışırken konuştuğu insanlara Modi ailesinin aslında damadı olduğunu söylemesini ve bu şekilde davranmasını tavsiye ediyor. Kokila bunu duyunca çok sinirlenir. Gopi Ahem’in eşyalarının karışmaması adına üzerine onun ismini işlemek istiyor. Bu konuda Rashi’den yardım almak isteyen Gopi’yi nasıl bir sürpriz yaşayacak?

Masum 74. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 74. Bölüm fragmanı ile 4 Haziran 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 74. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir. Masum 76. Bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz