0 comments

Masum 76. Bölüm Fragmanı

Masum 76. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 6 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 76. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 76. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Rashi’den yardım almak için karar veriyor. Rashi ise onu küçük düşürebilmek adına için her şeyi deniyor. Ahem kendi çalışanlarına hediyeler vermek istiyor. Gopi Rashi’nin kışkırtmasıyla hediye kolilerin içine Daval’in dükkanına ait broşürü koyuyor. Ahem bunu duyunca iş ortaklarına rezil olduğunu dile getirip Gopi’ye çok öfkelenir. Rashi Ahem Gopi’ye fırça atarken gelir ve broşürleri kendisinin koyduğunu söylüyor. Ahem Gopi’ye fırça attığı için pişman olur fakat olan olmuştur. Rashi’nin herkesi şaşırtıp suçu üstlenmesinin nedeni nedir?

Masum 76. Bölüm Fragmanı izle

Bolumfragmanlari.com Masum 76. Bölüm fragmanı ile 6 Haziran 2020 Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 76. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir. Masum 78. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz