0 comments

Masum 79. Bölüm Fragmanı

Masum 79. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölüm 9 Haziran 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 79. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 79. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Rashi’nin söylediği hayalet hikayesinden dolayı çok zor anlar yaşıyor. Kokila gelinine ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor fakat Gopi ona hiçbir şey anlatamaz. Rashi’nin yaptığından şüphelenmeye başlıyor ve bunu onun yaptığını düşünmeye başlayan Kokila onun peşine düşmeye başlıyor. Çamaşırları toplamaya çıkan Gopi ise orada Ahem ile denk gelir. Bir anda yağmura yakalanan ikili aşık romantik anlar yaşarlar. Kokila ise Gopi’nin hayaletlerden bahsetmesinin altında bir neden olduğunu, bunun tesadüf olmadığını anlar ve ne olup bittiğini idrak etmeye çalışıyor. Kokila Rashi’nin oynadığı bu oyunu bozabilecek mi?

Masum 79. Bölüm Fragmanı

Bolumfragmanlari.com Masum 79. Bölüm fragmanı ile 9 Haziran 2020 Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 79. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz