0 comments

Masum 80. Bölüm Fragmanı

Masum 80. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 10 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 80. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 80. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Rashi Ahem ve Gopi’nin aralarını bozabilmek adına elinden gelen her şeyi yapar. Kokila ise Gopi’nin korkularının arkasındaki kişi Rashi’nin olduğundan ciddi şekilde şüphelenir. Bunun için bir plan hazırlığı yapan Kokila planını herkesten gizli tutar. Kokila’nın planıyla kendi kazdığı kuyuya düşen Rashi çok korkmaktadır. Kokila ise sessizce Rashi’yi gözetlemeye devam ediyor. Rashi ise Gopi’nin Ahem’i kızdırması ve araları bozulsun diye yeni bir oyun oynuyor. Kokila Rashi’nin oynadığı bu kurnaz oyunu bozabilecek mi?

Masum 80. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 80. Bölüm fragmanı ile 10 Haziran 2020 Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 80. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. Masum 81. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz