0 comments

Masum 81. Bölüm Fragmanı

Masum 81. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 11 Haziran 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 81. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 81. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Mani aniden hasta olur ve Gopi ona hemen iyileşmesi için ilaç veriyor. Aldığı ilaç Mani’ye yan etki yapıyor eve gelen doktor Gopi’ye çok sinirlenir. Rashi bu olaydan çok mutlu oluyor. Okuma yazması olmayan Gopi herkesin olduğu yerde çok küçük düşüyor. Ahem Gopi’ye çok kızar ve ona hakaret etmeye başlar. Kokila ise gelinini kendince savunmaya çalışıyor. O sırada orada bulunan Urmila ortalığı iyice kızıştırmak adına elinden geleni yapar fakat Kokila onun bu yöntemlerini boşa çıkarmayı başarıyor. Bundan dolayı çok vicdan azabı çeken Gopi ne yapacak?

Masum 81. Bölüm Fragmanı izle

Bolumfragmanlari.com Masum 81. Bölüm fragmanı ile 11 Haziran 2020 Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Masum 81. Bölüm fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. Masum 85. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz