0 comments

Masum 85. Bölüm Fragmanı

Masum 85. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 15 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 85. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşancak?

Masum 85. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Rashi Gopi’nin okula girmesini engellemek adına ona ders verir ve her şeyi yanlış öğretmek için çabalıyor. Okula mülakata giden Gopi öğretmenlerin sorularına Rashi yüzünden hatalı cevap veriyor. Köşeye sıkışan Gopi okuma yazma öğrenmeyi çok istediğini dile getiriyor. Onun bu ısrarını gören öğretmenler onu özel bir teste alıyor. Fakat Gopi bu testte de başarılı olamaz ve okuma hayaline veda etmek zorunda kalır. Kokila onu teselli etmek için elinden geleni yapar. Tam okuldan ayrılacağı sırada Gopi tesadüfen duvardaki bir yazıyı düzeltmektedir. Bunu gören okul müdürü onun azimli olduğunu anlayınca okula kabul ediyor. Rashi Gopi’nin okula gidebileceğini öğrenince ne yapacak?

Masum 85. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 85. Bölüm fragmanı ile 15 Haziran 2020 Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz