0 comments

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 2. Bölüm Frafmanı sitemizde yayınlandı. Masumiyet yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masumiyet yeni bölümü 3 Mart Çarşamba günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. İlker Ilgaz bu bölümde cezaevine girecek ve dizinin seyri değişecek. Düğününden alelacele bir şekilde polisler eşliğinde karakola götürülen Ilgaz, dizinin şu anlık kilit noktası.  2 anne yüz yüze gelecek ve birbirlerine masum olduklarını kanıtlamaya çalışacaklar. Bu dizi Çarşamba akşamlarına damgayı vuracak gibi gözüküyor.

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı ile 3 Mart Çarşamba günü FOX TV’de yayınlanacak. Masumiyet yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masumiyet Dizi Konusu

Masumiyet dizi konusu; Evli ve iki çocuk annesi olan Bahar’ın (Deniz Çakır) tüm hayatı, 19 yaşındaki kızının çok yanlış bir adama aşık olmasıyla komple değişiyor. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı olan, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başka biri ile evlenmek üzere olan 35 yaşındaki çalıştığı iş yerindeki patronu oluyor. Kızını bu çok yanlış ilişkiden kurtarmak adına her şeyi yapmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların bu ilişkisinin önüne geçemiyor. Bahar ve tüm ailesinin yaşamı, Ela’nın 19. yaş gününde komple sonsuza kadar değişiyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz