0 comments

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masumlar Apartmanı yeni bölümü 2 Şubat Salı günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Han, İnci’nin aldığı karardan sonra çok kötü olur. İnci de Han’dan farksız bir noktada değildir fakat aldığı kararının devam ettirecektir. Ev ahalisi Han’ın moralini bir nebze düzeltebilmek için uğraşırken Neriman ise okulda Ege ile kavga ediyor. Kavga sırasında Ege’nin ağzından kaçırdığı bir laf Neriman’a şok yaşatır. İnci’nin gittiği yeri öğrenen Han, bir kez daha konuşmak için çabalayacaktır. Naci ise tüm umutları tükenmiş bir şekilde Gülru’ya son isteğini ifade eder.

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı ile 2 Şubat Salı günü TRT 1’de yayınlanacak. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

Yaşanmış bir hayat hikayesi olan dizide “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek çekilen dizi kısa zamanda beğenileri topladı. Aşırı korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşam süren İnci’nin yaşamı (Farah Zeynep Abdullah), geçirdiği bir kaza sonucu inanılmaz değişecektir. İnci’nin karıştığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu olan ailesi bekleyecektir. Han’ın hayatı ise takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük endişesi kardeşlerine zarar gelmesidir. “Aşk”, İnci ve Han’ın olan biten her şeye rağmen birbirlerinden kopmalarına engel olabilecek midir?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz