0 comments

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masumlar Apartmanı yeni bölümü 9 Şubat Salı günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. İnci, eve girmesi ve bambaşka bir maceraya ilk adımı atıyor. Her ne kadar sağlam durmakta kararlı olsa da daha ilk günlerden yaşadıkları onu son derece umutsuzluğa iter. Han, İnci’yi rahat ettirmek adına elinden gelen her şeyi yapar fakat Safiye’nin hazırlıkları başka oluyor. Safiye, İnci’ye yaşamını dar etmekle uğraşırken Naci’nin yaptığı bir sürpriz, saklamaya çalıştığı hisleri tekrar canlanıyor. Fakat Safiye direnmeye devam edecektir. Gülben evdeki dengeleri korumaya devam ederken, Hikmet’in kafa karışıklığı İnci ve Safiye arasında yeniden bir sorun çıkartacaktır. Gülru’nun çıkmadan önceki son kozu ise Safiye’ye seneler önce kapattığı bir kapıyı yeniden açtırmak olacaktır.

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Fragmanı ile 9 Şubat Salı günü TRT 1’de yayınlanacak. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

Yaşanmış bir hayat hikayesi olan dizide “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek çekilen dizi kısa zamanda beğenileri topladı. Aşırı korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşam süren İnci’nin yaşamı (Farah Zeynep Abdullah), geçirdiği bir kaza sonucu inanılmaz değişecektir. İnci’nin karıştığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu olan ailesi bekleyecektir. Han’ın hayatı ise takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük endişesi kardeşlerine zarar gelmesidir. “Aşk”, İnci ve Han’ın olan biten her şeye rağmen birbirlerinden kopmalarına engel olabilecek midir?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz