0 comments

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masumlar Apartmanı yeni bölümü 16 Şubat Salı günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Safiye, dünya adına küçük, kendi için ise büyük olan o ilk adımı atıyor artık. Ev halkı Safiye’nin bu değişimiyle senelerdir belki de ilk kez umutla seviniyor. Yukarıda ise hiç beklenmedik biri, günlüğe bakıyor ve Naci’nin hastalığını öğrenecektir. Ege ise Neriman’la arasını düzeltmek içindedir fakat Neriman asla karşılık vermez. Ancak ikisinin arasında olan biteni fark eden biri, Ege ve Neriman’ı bir araya getirmek için her şeyi yapacaktır. İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde barındırmaz ve itiraf edecektir. Bunu öğrenen Han, sinirini dizginleyemez. Safiye ise anlaştıkları saatte, apartmanın girişinin orda heyecanla Naci’nin gelişini beklemeye başlar.

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı ile 16 Şubat Salı günü TRT 1’de yayınlanacak. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

Yaşanmış bir hayat hikayesi olan dizide “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek çekilen dizi kısa zamanda beğenileri topladı. Aşırı korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşam süren İnci’nin yaşamı (Farah Zeynep Abdullah), geçirdiği bir kaza sonucu inanılmaz değişecektir. İnci’nin karıştığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu olan ailesi bekleyecektir. Han’ın hayatı ise takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük endişesi kardeşlerine zarar gelmesidir. “Aşk”, İnci ve Han’ın olan biten her şeye rağmen birbirlerinden kopmalarına engel olabilecek midir?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz