0 comments

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Önizleme

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masumlar Apartmanı yeni bölümü 23 Şubat Salı günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir. Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masumlar Apartmanı 23. Bölüm Fragmanı ile 23 Şubat Salı günü TRT 1’de yayınlanacak. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masumlar Apartmanı Dizi Konusu

Yaşanmış bir hayat hikayesi olan dizide “Masumlar Apartmanı”, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek çekilen dizi kısa zamanda beğenileri topladı. Aşırı korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşam süren İnci’nin yaşamı (Farah Zeynep Abdullah), geçirdiği bir kaza sonucu inanılmaz değişecektir. İnci’nin karıştığı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu olan ailesi bekleyecektir. Han’ın hayatı ise takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük endişesi kardeşlerine zarar gelmesidir. “Aşk”, İnci ve Han’ın olan biten her şeye rağmen birbirlerinden kopmalarına engel olabilecek midir?

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz