0 comments

Menajerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Menajerimi Ara yeni bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Menajerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Barış ve Dicle, birisi tarafından takip edildiğini fark ederken Barış yaşadığı diğer kazalarla beraber bu durumun tesadüf olmadığını düşünmektedir. Serkan’ın Peride ile alakalı düşüncelerini ifade etmesi ajanstaki dengeleri alt üst eder, Kıraç ise Çınar ve Feris’in beraber hareket etmesini sağlamaktadır. Serkan’ın Beren’in işi için attığı adımlar ise Feris’le karşı karşıya gelmesine neden oluyor. Dicle’nin oturduğu evinde karşılaştığı kötü sürprize ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Manejerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 23. Bölüm 2. Fragmanı ile 31 Ocak Pazar günü STAR TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema ve televizyon sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşını, hayallerini, hayal kırıklıklarını TV ekrana taşıyacaklar. İstanbul’a sinema sektörüne giriş yapmak için gelen Dicle’nin bu hayat karşısında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, para gücünün, hayallerin, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer bulduğu, oyuncuların ve menajerlerin sektöründe var olma mücadelesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak ikisi birlikte kaleme almaktalar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz