0 comments

Menajerimi Ara 24. Bölüm Önizleme

Menajerimi Ara 24. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Menajerimi Ara yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 24. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Menajerimi Ara 24. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dicle’nin evinde karşılaştığı hiç beklenmedik durum herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı tüm herkesi bir araya getiriyor. Gülben Ergen’in düzeltilmesi gereken karma karışık programı için EGO Ajans ilk kez ekip halinde çalışıyor. Feris’in oyuncusunun dizi setin de yaşadığı ani gerginlikler işlerin bozulmasına neden oluyor. Çınar’ın daha evvel Gökçe Bahadır için hazırladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın tüm geleceğini sıkıntıya sokarken, Kıraç Serkan’la ilgili sorgulamalarına devam ediyor. Çınar diğer yandan Serdar Ortaç, diğer taraftan Gökçe Bahadır’ın durumu ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına dikiliyor.

Manejerimi Ara 24. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 24. Bölüm Önizleme ile 7 Şubat Pazar günü STAR TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema ve televizyon sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşını, hayallerini, hayal kırıklıklarını TV ekrana taşıyacaklar. İstanbul’a sinema sektörüne giriş yapmak için gelen Dicle’nin bu hayat karşısında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, para gücünün, hayallerin, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer bulduğu, oyuncuların ve menajerlerin sektöründe var olma mücadelesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak ikisi birlikte kaleme almaktalar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz