0 comments

Menajerimi Ara 25. Bölüm Önizleme

Menajerimi Ara 25. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Menajerimi Ara yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 25. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Menajerimi Ara 25. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Çınar, ajansta bulunan muhbirin peşine düşüyor, Feris, yeni gördüğü sürpriz gerçekle baş etmeye çabalar. Bir taraftan Mayda’yla boşanma aşamasını tek başına kaldırmaya uğraşırken Kıraç, bir taraftan da bir oyuncusunun sette çıkardığı sorunları çözmeye çalışıyor. Dicle ve Barış aşklarını saklamakta iyice zorlansalar da Barış’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının güzel yanlarını yaşamaya devam eder. Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor anlardan kurtulmak adına ellerinden geleni yapıyorken enteresan yollara başvuruyorlar. Feris’in alacağı kararları merakla beklerken bir anda gördüğü gerçek şok etkisi oluşturuyor.

Manejerimi Ara 25. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 25. Bölüm Önizleme ile 14 Şubat Pazar günü STAR TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema ve televizyon sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşını, hayallerini, hayal kırıklıklarını TV ekrana taşıyacaklar. İstanbul’a sinema sektörüne giriş yapmak için gelen Dicle’nin bu hayat karşısında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, para gücünün, hayallerin, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer bulduğu, oyuncuların ve menajerlerin sektöründe var olma mücadelesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak ikisi birlikte kaleme almaktalar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz