0 comments

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Menajerimi Ara yeni bölümü 21 Şubat Pazar günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yaklaşan ‘Sevgililer Günü’, Barış ve Dicle’nin aşkına yeni heyecanlar katar. Ancak maalesef ‘Sevgililer Günü’ ajanstaki herkes için mutlu bir gün değildir. Uyumlu bir çift olan oyuncuları bir reklamda oynamak üzereyken ayrılan Kıraç ve Feris, onları barıştırmak için ellerinden geleni yaparken kendi özel hayatlarında bu kadar şanslı olmayacaklardır. Feris’in Serkan’ın evli olduğunu öğrenmesiyle büyük bir karar vermesi gerekirken, Kıraç da Mayda’yla kaderlerini belirleyecek son adımı atar. Çınar ise Jülide’ye yaptığı hatadan sonra Serdar Ortaç’la birlikte depresyona girmiştir. Bütün ekip Peride’nin düzenlediği tekler partisinde biraz olsun moral bulmak üzereyken Dicle ve Barış’ın fotoğraflarının herkes tarafından görülmesi olayları yine içinden çıkılmaz bir hale sokar.

Manejerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı ile 21 Şubat Pazar günü STAR TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema ve televizyon sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşını, hayallerini, hayal kırıklıklarını TV ekrana taşıyacaklar. İstanbul’a sinema sektörüne giriş yapmak için gelen Dicle’nin bu hayat karşısında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, para gücünün, hayallerin, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer bulduğu, oyuncuların ve menajerlerin sektöründe var olma mücadelesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak ikisi birlikte kaleme almaktalar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz