0 comments

Menajerimi Ara 27. Bölüm Önizleme

Menajerimi Ara 27. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Menajerimi Ara yeni bölümü 28 Şubat Pazar günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 27. Bölüm Önizleme de Neler Yaşanacak?

Menajerimi Ara 27. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Dicle ve Barış’ın ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla EGO’daki dengeler çok değişiyor. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler. Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

Manejerimi Ara 27. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Menajerimi Ara 27. Bölüm Önizleme ile 28 Şubat Pazar günü STAR TV’de yayınlanacak. Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Menajerimi Ara Dizi Konusu

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizi, oyuncu ve menajerlerin sinema ve televizyon sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşını, hayallerini, hayal kırıklıklarını TV ekrana taşıyacaklar. İstanbul’a sinema sektörüne giriş yapmak için gelen Dicle’nin bu hayat karşısında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, para gücünün, hayallerin, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer bulduğu, oyuncuların ve menajerlerin sektöründe var olma mücadelesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak ikisi birlikte kaleme almaktalar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz