0 comments

Mucize Doktor 47. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 47. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Mucize Doktor yeni bölümü 28 Ocak Perşembe günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 47.  Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Mucize Doktor 47. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Yarı bir maaşla çalışmaya razı olan asistanların şimdi çok derece zorlu, 36 saatlik bir nöbet tutmaları gerekecek. Sinirler iyice gerilmeye başlayınca Ferman ve Ali tartışmaya başlar. Diğer yandan annesiyle uzlaşan Ezo, Ali’ye veda etmeye mecbur kalmaktadır. Zorlu nöbetin sonuna doğru, bir asistan siciline yeni cezalar ekleyecek, bir diğeri ise başasistan olacak, Beliz ise sürpriz bir teklif almaktadır.

Mucize Doktor 47. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Mucize Doktor 47. Bölüm 2. Fragmanı ile 28 Ocak Perşembe günü FOX TV’de yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Mucize Doktor Dizi Konusu

Dağlarla çevrili bir köyde dünyaya gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir çocuğun doktor olma hikayesini anlatıyor. Çocukluğunda içine kapanık bir şekilde geçirecek olan Ali, inanılmaz zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirme başarısı göstermektedir. Ardından İstanbul’da bir hastanede işe ilk olarak asistanlık yaparak çalışmaya başlamaktadır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bu durumundan bahsetmemiştir. Ali etrafındaki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz