0 comments

Mucize Doktor 48. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 48. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Mucize Doktor yeni bölümü 4 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 48.  Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Mucize Doktor 48. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Beliz, Vuslat’ın teklifini kabul etmemekte epey kararlıdır. Fakat yeni sorunlar nedeniyle hastanenin peşini bırakmadıkça Beliz’in eli zorluk çekmeye başlar. Öte yandan yeni başasistan Nazlı’nın işi çok yoğundur ve ceza nöbetinden nöbete koşan Ali’nin aklında ise Nazlı’nın onu unuttuğunu düşünmektedir. Annesinin çabalarından bir haber olan Ezo, Ali’ye Nazlı konusunda yardım etmeyi düşünüyor. Fakat Vuslat’ın hem Ali hem de hastane için çok farklı amaçları vardır.

Mucize Doktor 48. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Mucize Doktor 48. Bölüm 2. Fragmanı ile 4 Şubat Perşembe günü FOX TV’de yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Mucize Doktor Dizi Konusu

Dağlarla çevrili bir köyde dünyaya gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir çocuğun doktor olma hikayesini anlatıyor. Çocukluğunda içine kapanık bir şekilde geçirecek olan Ali, inanılmaz zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirme başarısı göstermektedir. Ardından İstanbul’da bir hastanede işe ilk olarak asistanlık yaparak çalışmaya başlamaktadır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bu durumundan bahsetmemiştir. Ali etrafındaki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz