0 comments

Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Mucize Doktor yeni bölümü 11 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 49.  Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ali, Vuslat’ın yapmasını istediği muhbirlik görevi altında iyice ezilmektedir. Diğer yandan yeni yönetimden çok zarar gören Tanju ve Beliz gibi birçok kişi Vuslat’a karşı gizlice diş bilemekte fakat kimsenin elinden bir şey yapmak gelmiyor. Yapılan baskıya daha fazla dayanamayan Ali sonunda muhbirlik yapıyor ve Ferman’la araları bozuluyor. Ali’nin yaşadığı bu olaylara daha fazla kayıtsız kalamayan Adil, ilk defa Vuslat’a karşı bir hamlede bulunuyor. Ancak Vuslat’ı indirmek o kadar basit değildir.

Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Mucize Doktor 49. Bölüm Fragmanı ile 11 Şubat Perşembe günü FOX TV’de yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Mucize Doktor Dizi Konusu

Dağlarla çevrili bir köyde dünyaya gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir çocuğun doktor olma hikayesini anlatıyor. Çocukluğunda içine kapanık bir şekilde geçirecek olan Ali, inanılmaz zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirme başarısı göstermektedir. Ardından İstanbul’da bir hastanede işe ilk olarak asistanlık yaparak çalışmaya başlamaktadır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bu durumundan bahsetmemiştir. Ali etrafındaki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz