0 comments

Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Mucize Doktor yeni bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Acilde karşı karşıya gelen iki düşman aile bütün hastaneyi karıştırıyor. Arttırılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes hızla patlama kısmına sürükleniyorken Ali’nin aklında ise Vuslat yüzünden gönlünü incittiği Ezo var. Adil, Ali’ye arkadaşını geri vermeyi düşünüyor. Ve tam bu sırada hastanede dolan ortak nefret tam kişiye yansır. Fakat bu hedef hiç beklenmedik, masum biri olur. Sevgi herkesi kurtarabilir mi? Yoksa bazı kişiler için çok geç olacak?

Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Mucize Doktor 50. Bölüm 2. Fragmanı ile 18 Şubat Perşembe günü FOX TV’de yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Mucize Doktor Dizi Konusu

Dağlarla çevrili bir köyde dünyaya gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir çocuğun doktor olma hikayesini anlatıyor. Çocukluğunda içine kapanık bir şekilde geçirecek olan Ali, inanılmaz zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirme başarısı göstermektedir. Ardından İstanbul’da bir hastanede işe ilk olarak asistanlık yaparak çalışmaya başlamaktadır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bu durumundan bahsetmemiştir. Ali etrafındaki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz