0 comments

Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Mucize Doktor yeni bölümü 25 Şubat Perşembe günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ali, ulaşılamaz bir alanda sıkışıp kalmıştır ve herkes çaresiz bekler. Bu sırada Vuslat hastaneyi normal işleyişine sokmak adına sert yaptırımlar uygulamaya devam eder. Ama Ferman ve Nazlı, Ali’ye ulaşmak adına son bir girişimde bulunacak ve Vuslat’ın oklarının hedefi oluyor. Bu sırada Adil’in ölümünü öğrenen Ezo, Ali’yle konuşmaya karar veriyor. Fakat onun da tedavisi bitmeden hastaneden çıkması yasaktır. Sonunda Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları tekrardan esecek ve ancak şanslı bir azınlık istediğine ulaşmayı başarıyor.

Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Mucize Doktor 52. Bölüm 2. Fragmanı ile 25 Şubat Perşembe günü FOX TV’de yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Mucize Doktor Dizi Konusu

Dağlarla çevrili bir köyde dünyaya gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir çocuğun doktor olma hikayesini anlatıyor. Çocukluğunda içine kapanık bir şekilde geçirecek olan Ali, inanılmaz zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirme başarısı göstermektedir. Ardından İstanbul’da bir hastanede işe ilk olarak asistanlık yaparak çalışmaya başlamaktadır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bu durumundan bahsetmemiştir. Ali etrafındaki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz