0 comments

Payitaht Abdülhamid 117. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 117. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Payitaht’ın yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Payitaht Abdülhamid yeni bölümü Cuma akşamı saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid dizisi 117. Bölümüyle Cuma günü TRT 1’de yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fargmanında neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

PAYITAHT ABDÜLHAMID YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Payitaht Abdülhamid 117. Bölüm fragmanı yayında, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm de neler yaşanıyor yarışma severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hechler, bu kez oyunu büyük oynamıştır. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapar. Aksi takdirde sokaklarda patlayan bombaların paşaların emriyle patlatıldığını haber yaptıracaktır. Abdülhamid’in paşaları ortada yoktur. Halil Halid, paşaların imzası olan belgeyi bulma vazifesini alır. Ancak belge sefaret hanededir. Abdülhamid’in Zülüflü hakkındaki şüphesi devam ederken,

Hechler’in keyfi yerindedir. Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi imza etmekten başka yol bırakmamıştır. Öte yandan, Zekiye, cinayetin zanlısı durumundadır… Abdülhamid, kızının suçsuzluğuna adı kadar emindir ama evladı dahi olsa sorgulanması gerektiğini söyler ve oda hapsine alır. Bidar, Zekiye’nin masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapacaktır. Meziyet, Abdülkadir’le evlenecektir ve ona özel bir oda verilir. Meziyet’in hizmetine verilen Dilruba deliye döner. Ne pahasına olursa olsun bu evliliğe engel olacaktır. Dilruba, Meziyet’i öldürecek mi? Blavatsky’nin planıyla saraydan kaçan Zekiye, Abdülhamid’i nasıl korkunç bir vaziyetin içinde bırakacak? Halil Halid, yüksek koruma çemberi içinde olan sefarethaneden belgeyi alabilecek mi?

Yorum Yaz