0 comments

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Paşa’dan Abdülhamid’in gayrinizami harp plan hazırlıklarını öğrenmek isteyen Cassel, Mithras kumandanı Nerva’ya emri veriyor. Abdülhamid’den Paşa’ya karşılık yapılandırma hazırlıklarından vazgeçilmesi isteniyor. Abdülhamid ise hem devletini borçlardan hem de arkadaşı ve dostunu düşmandan kurtarmanın yolunu bulacaktır. Eşref ve adamları Tahsin Paşa’yı ararken kötü bir duruma düşerler. Saliha’nın yaptıklarından iyice şüphe etmeye başlayan Naime, Aliye’nin sahte ağlamasına kanacaktır. Fatma’nın Aliye’ye olan güveni de derinden sarsılmıştır. Naime, kendine bir yol ararken Aliye’nin oyununa düşüyor.

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm 2. Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Payitaht Abdülhamid Dizi Konusu

1896’da, Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılından sonraki döneme damgasını vuran mühim olayları ekrana getiren “Payitaht Abdülhamid”, dizisinde, uzun bir süre sonra Osmanlı’nın zafer kazandığı savaş olan: ‘‘Yunan Harbi’’ne yer verileceğini gösteriyor. 1. Siyonist Kongre ile Sultan’dan istediği Filistin toprakları, Padişah’ın her şeye rağmen asla vermediği ve oturdukları masadan düşmanlarını hüsranla kalktığı dönemler ekrana geliyor.

Yine padişahın başarı gösterdiği önemli bir proje, Hicaz Demiryolu inşaatları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer veriliyor. Diğer yandan tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile beraber ülkenin azmine tanıklık ederek, günümüze aktarılan güçlü bir milletin çocuklarına ve gelecek tarihimize miras niteliğinde bırakılmayı vaat eden dizi, seyircilerine mücadele ruhunu aktarıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz