0 comments

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Tahsin Paşa’dan hemen sonra Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline esir düşüyor. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı tertip ile düşmana karşılık vermek istemektedir. Abdülhamid’in söylemi ile gizli örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği savaşta Şehzade Ahmet Nuri ile beraber hareket ediyor. Haremde ki haini bulmaya uğraşırken, Emsal’e gelen şüpheli mektup Naime ve Aliye’yi oyun için fırsat verir. Saliha herkese karşı savunduğu Emsal’in ihanet delilini görünce çaresiz kalmaktadır. Fatma Aliye’nin peşinde, ne yaptığını anlamaya uğraşırken zor durumda kalır. Devlet adına dağıtılan evraklar sahte çıkınca zor anlar yaşanıyor.

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Payitaht Abdülhamid Dizi Konusu

1896’da, Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılından sonraki döneme damgasını vuran mühim olayları ekrana getiren “Payitaht Abdülhamid”, dizisinde, uzun bir süre sonra Osmanlı’nın zafer kazandığı savaş olan: ‘‘Yunan Harbi’’ne yer verileceğini gösteriyor. 1. Siyonist Kongre ile Sultan’dan istediği Filistin toprakları, Padişah’ın her şeye rağmen asla vermediği ve oturdukları masadan düşmanlarını hüsranla kalktığı dönemler ekrana geliyor.

Yine padişahın başarı gösterdiği önemli bir proje, Hicaz Demiryolu inşaatları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer veriliyor. Diğer yandan tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile beraber ülkenin azmine tanıklık ederek, günümüze aktarılan güçlü bir milletin çocuklarına ve gelecek tarihimize miras niteliğinde bırakılmayı vaat eden dizi, seyircilerine mücadele ruhunu aktarıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz