0 comments

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Payitaht Abdülhamid yeni bölümü 26 Şubat Cuma günü saat 20:00 de TRT 1’de keyifle izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde başka bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir. Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire rağmen sonunda yakayı ele verir.

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm 2. Fragmanı ile 26 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Payitaht Abdülhamid Dizi Konusu

1896’da, Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılından sonraki döneme damgasını vuran mühim olayları ekrana getiren “Payitaht Abdülhamid”, dizisinde, uzun bir süre sonra Osmanlı’nın zafer kazandığı savaş olan: ‘‘Yunan Harbi’’ne yer verileceğini gösteriyor. 1. Siyonist Kongre ile Sultan’dan istediği Filistin toprakları, Padişah’ın her şeye rağmen asla vermediği ve oturdukları masadan düşmanlarını hüsranla kalktığı dönemler ekrana geliyor.

Yine padişahın başarı gösterdiği önemli bir proje, Hicaz Demiryolu inşaatları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer veriliyor. Diğer yandan tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile beraber ülkenin azmine tanıklık ederek, günümüze aktarılan güçlü bir milletin çocuklarına ve gelecek tarihimize miras niteliğinde bırakılmayı vaat eden dizi, seyircilerine mücadele ruhunu aktarıyor.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz