0 comments

Ramo 31. Bölüm Fragmanı

Ramo 31. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Ramo yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 de SHOV TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Ramo 31. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Ramo 31. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ramo, patronlar tarafından İstanbul’da düzeni yeniden kurması için görev alıyor. Kabul etmek istemese de bütün ailesi tehdit ediliyor. Sibel’in daha önce hiç duymadığı Gizem adında bir kardeşi var ve bir gün birden bire onun karşısına dikiliyor. Aslında karşısına Nehir çıkarmıştır. Gizem’in Nehir için ifade ettikleri Sibel ve Ramo’yu dehşete düşürmektedir. Bütün bu kargaşanın içinde Ramo’nun Sibel’e çok büyük bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Sibel’i çok mutlu edecektir.

Ramo 31. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Ramo 31. Bölüm Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü SHOW TV’de yayınlanacak. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Ramo Dizi Konusu

Adanalı Ramo ve ailesi, senelerce pamuk tüccarlarına ırgatlık yaparak hayatlarını sürdürmüşlerdir. Şimdi ise Çukurova’nın tümüne hâkim bir ailenin gizli yasak işlerini yapmak zorunda kalıyor. Ramo ve ailesi, Adana’da fakir, belalı ve bir o kadarda neşeli olan bir mahallede kendi düzenleri, kendi yasaları ile yaşamaya devam ediyorlar. Cesareti ve becerisiyle işlerin devam etmesini sağlayan kişi Ramo’dur. Cesareti olan delikanlı Ramo, ailesinin aslında hak ettiği muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun her şeyi yapmaktadır. Ramo, iş yaptıkları aileye karşı isyan etmeği kafasına koymuştur. Fakat aile bu isyana izin vermeyecektir. Ama Ramo ailesini karşısına alıp devam edecektir. Bu mücadelede Ramo’yu en çok zorlayan kişi ise patronunun kızı Sibel’dir. Ona Aşık olur.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz