0 comments

Ramo 32. Bölüm Fragmanı

Ramo 32. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Ramo yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 20:00 de SHOV TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Ramo 32. Bölüm Fragmanı de Neler Yaşanacak?

Ramo 32. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Sibel ağır bir şekilde yaralanmıştır ve kurtulması Nehir’e bağlı. Nehir, Sibel’in hayata kalması karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini talep ediyor. Ramo ve Sibel’in düğünlerine yapılan baskın birçok insanın ölmesine sebep olmuştur. Diğer taraftan Ramo, düğünü basanların Korkut’un adamları olduğunu öğreniyor ve onunla yüzleşebilmek adına Mazhar’dan masayı toplamasını hemen ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde ceza almasını isterken Korkut’un da elinde Ramo’yu bitirecek büyük bir hamle vardır. Ramo, hayatında hiç bu kadar zor durumda kalmıyor.

Ramo 32. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Ramo 32. Bölüm Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü SHOW TV’de yayınlanacak. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Ramo Dizi Konusu

Adanalı Ramo ve ailesi, senelerce pamuk tüccarlarına ırgatlık yaparak hayatlarını sürdürmüşlerdir. Şimdi ise Çukurova’nın tümüne hâkim bir ailenin gizli yasak işlerini yapmak zorunda kalıyor. Ramo ve ailesi, Adana’da fakir, belalı ve bir o kadarda neşeli olan bir mahallede kendi düzenleri, kendi yasaları ile yaşamaya devam ediyorlar. Cesareti ve becerisiyle işlerin devam etmesini sağlayan kişi Ramo’dur. Cesareti olan delikanlı Ramo, ailesinin aslında hak ettiği muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun her şeyi yapmaktadır. Ramo, iş yaptıkları aileye karşı isyan etmeği kafasına koymuştur. Fakat aile bu isyana izin vermeyecektir. Ama Ramo ailesini karşısına alıp devam edecektir. Bu mücadelede Ramo’yu en çok zorlayan kişi ise patronunun kızı Sibel’dir. Ona Aşık olur.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz