0 comments

Ramo 33. Bölüm Fragmanı

Ramo 33. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Ramo yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de SHOV TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Ramo 33. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Ramo 33. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ramo her ne kadar inanmak istemese de hastane de alınan numuneler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyor. Ramo ailesini hiç dinlemeden her alanda Sibel’e ait bir ipucu arıyor. Ramo’nun her davranışı İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha yakından rahatsız ediyor. Mazhar büyük patronlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak adına harekete geçiyor.

Ramo 33. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Ramo 33. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü SHOW TV’de yayınlanacak. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Ramo Dizi Konusu

Adanalı Ramo ve ailesi, senelerce pamuk tüccarlarına ırgatlık yaparak hayatlarını sürdürmüşlerdir. Şimdi ise Çukurova’nın tümüne hâkim bir ailenin gizli yasak işlerini yapmak zorunda kalıyor. Ramo ve ailesi, Adana’da fakir, belalı ve bir o kadarda neşeli olan bir mahallede kendi düzenleri, kendi yasaları ile yaşamaya devam ediyorlar. Cesareti ve becerisiyle işlerin devam etmesini sağlayan kişi Ramo’dur. Cesareti olan delikanlı Ramo, ailesinin aslında hak ettiği muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun her şeyi yapmaktadır. Ramo, iş yaptıkları aileye karşı isyan etmeği kafasına koymuştur. Fakat aile bu isyana izin vermeyecektir. Ama Ramo ailesini karşısına alıp devam edecektir. Bu mücadelede Ramo’yu en çok zorlayan kişi ise patronunun kızı Sibel’dir. Ona Aşık olur.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz