0 comments

Ramo 34. Bölüm Fragmanı

Ramo 34. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Ramo yeni bölümü 26 Şubat Cuma günü saat 20:00 de SHOV TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Ramo 34. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Ramo 34. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ramo’nun büyük bir planı vardır; Mazhar’ın yerine İstanbul’un patronu olmak. Patronların ise tek amacı vardır; Ramo’ya diz çöktürmek. Oyuna yeni giren Şerif’in her hamlesi Ramo’yu biraz daha zora sokuyordur. Ramo’nun harekete geçmesini engelleyen şey ise Sibel’in rehin tutuluyor olmasıdır. Ramo, bir yandan Sibel’in nerede tutulduğunu öğrenmeye, diğer yandan da Mazhar’ın yerine geçebilmek için Yıldırım’ı ikna edecek bir planı devreye sokacaktır. Yapacağı en küçük yanlış ailesinin yok olmasına neden olacağından, attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.

Ramo 34. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Ramo 34. Bölüm Fragmanı ile 26 Şubat Cuma günü SHOW TV’de yayınlanacak. Ramo yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Ramo Dizi Konusu

Adanalı Ramo ve ailesi, senelerce pamuk tüccarlarına ırgatlık yaparak hayatlarını sürdürmüşlerdir. Şimdi ise Çukurova’nın tümüne hâkim bir ailenin gizli yasak işlerini yapmak zorunda kalıyor. Ramo ve ailesi, Adana’da fakir, belalı ve bir o kadarda neşeli olan bir mahallede kendi düzenleri, kendi yasaları ile yaşamaya devam ediyorlar. Cesareti ve becerisiyle işlerin devam etmesini sağlayan kişi Ramo’dur. Cesareti olan delikanlı Ramo, ailesinin aslında hak ettiği muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun her şeyi yapmaktadır. Ramo, iş yaptıkları aileye karşı isyan etmeği kafasına koymuştur. Fakat aile bu isyana izin vermeyecektir. Ama Ramo ailesini karşısına alıp devam edecektir. Bu mücadelede Ramo’yu en çok zorlayan kişi ise patronunun kızı Sibel’dir. Ona Aşık olur.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz