0 comments

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sadakatsiz yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Selçuk, Nil, Volkan ve Asya’yı hepsini bir araya getiren ölüm korkusu, yeni iç hesaplaşmaları, çıkarları ve yüzleşmeleri bir araya getirecek. Volkan ve Derin arasındaki gerilim artarken, Haluk’un düzenlediği plan onu geçmişinden kalan beklenmedik bir sürprizle karşılaşmasına sebep olacak. Asya karşı karşıya kaldığı gerçekle büyük bir çıkmazın içine girerken, tüm dengeleri alt üst eden gelişme ne olacaktır?

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sadakatsiz 16. Bölüm fragmanı ile 3 Şubat Çarşamba günü KANAL D’de yayınlanacak. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sadakatsiz Dizi Konusu

Dizi hikayesi; Asya (Cansu Dere), başarılı bir uzman doktordur. Eşi Volkan (Caner Cindoruk), harika bir Baba ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) mükemmel bir babalık yapmaktadır. Bu güzel üç kişilik çekirdek aile, hep huzurlu ve sevinç dolu bir yaşam yaşıyorlardır. Bembeyaz güller kadar saf ve temiz bir ilişkidir. Asya’nın nazarında senelerdir süren evlilikleri…  Asya, Volkan’ın atkısındaki bulunan sarı uzun saç telini bulana kadardır. Kocasının kendisini aldattığını öğrenecek ve hayat mücadelesi yeniden başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz