0 comments

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sadakatsiz yeni bölümü 10 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Derin’in yaptığı planlar Volkan’la arasındaki gerginliğe neden olmaktadır. Ali’nin aldığı yeni karar Asya ile Volkan için tekrardan yeni bir sınav olarak görülüyor ancak Asya oğlu adına en doğru olanı yapmaya niyetlidir. Derin’in güncel planları Volkan’la arasındaki iplerin kopmasına sebep olurken, Volkan’ın halletmesi gereken farklı sorunlar ortaya çıkıyor. Ali’nin içine bulunduğu çıkmaz iyice büyürken, oğluna yardımcı olmak için uğraşan Asya hangi beklenmedik bir gelişme karşılaşıyor.

Sadakatsiz 17. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sadakatsiz 17. Bölüm fragmanı ile 10 Şubat Çarşamba günü KANAL D’de yayınlanacak. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sadakatsiz Dizi Konusu

Dizi hikayesi; Asya (Cansu Dere), başarılı bir uzman doktordur. Eşi Volkan (Caner Cindoruk), harika bir Baba ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) mükemmel bir babalık yapmaktadır. Bu güzel üç kişilik çekirdek aile, hep huzurlu ve sevinç dolu bir yaşam yaşıyorlardır. Bembeyaz güller kadar saf ve temiz bir ilişkidir. Asya’nın nazarında senelerdir süren evlilikleri…  Asya, Volkan’ın atkısındaki bulunan sarı uzun saç telini bulana kadardır. Kocasının kendisini aldattığını öğrenecek ve hayat mücadelesi yeniden başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz