0 comments

Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sadakatsiz yeni bölümü 17 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç beklemediği bir çıkmaza sürüklüyor. Asya’nın aldığı kararlar herkeste büyük bir şok etkisi yaratırken Derin büyük bir galibiyet kazandığına inanıyor. Hicran ve Selçuk’u bir araya getiren kaçınılmaz yüzleşme, hiç beklenmedik karşılaşmaların da habercisi oluyor. Derin Ali için büyük uğraşlar göstermeyi sürdürürken dengeleri bir kez daha değiştiren olay nedir?

Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sadakatsiz 18. Bölüm 2. Fragmanı ile 17 Şubat Çarşamba günü KANAL D’de yayınlanacak. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sadakatsiz Dizi Konusu

Dizi hikayesi; Asya (Cansu Dere), başarılı bir uzman doktordur. Eşi Volkan (Caner Cindoruk), harika bir Baba ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) mükemmel bir babalık yapmaktadır. Bu güzel üç kişilik çekirdek aile, hep huzurlu ve sevinç dolu bir yaşam yaşıyorlardır. Bembeyaz güller kadar saf ve temiz bir ilişkidir. Asya’nın nazarında senelerdir süren evlilikleri…  Asya, Volkan’ın atkısındaki bulunan sarı uzun saç telini bulana kadardır. Kocasının kendisini aldattığını öğrenecek ve hayat mücadelesi yeniden başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz