0 comments

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sadakatsiz yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de KANAL D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Asya’nın geri dönüşü ve Derin’e karşı kazandığı büyük zafer, Derin’i sürpriz hamleler yapmaya neden olacaktır. Ali’nin evden gitmesinin hemen ardından büyük bir vicdan azabı yaşayan Volkan’ı bambaşka problemler bekliyor. Yaşanan bu gelişmeler sürpriz yüzleşmelere neden olurken, ortaya çıkan beklenmedik gerçek bir çok kişinin yaşamını derinden etkileyecektir.

Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sadakatsiz 19. Bölüm 2. Fragmanı ile 24 Şubat Çarşamba günü KANAL D’de yayınlanacak. Sadakatsiz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sadakatsiz Dizi Konusu

Dizi hikayesi; Asya (Cansu Dere), başarılı bir uzman doktordur. Eşi Volkan (Caner Cindoruk), harika bir Baba ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) mükemmel bir babalık yapmaktadır. Bu güzel üç kişilik çekirdek aile, hep huzurlu ve sevinç dolu bir yaşam yaşıyorlardır. Bembeyaz güller kadar saf ve temiz bir ilişkidir. Asya’nın nazarında senelerdir süren evlilikleri…  Asya, Volkan’ın atkısındaki bulunan sarı uzun saç telini bulana kadardır. Kocasının kendisini aldattığını öğrenecek ve hayat mücadelesi yeniden başlayacaktır.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz