0 comments

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sefirin Kızı’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sefirin Kızı yeni bölümü 15 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Sefirin Kızı dizisi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Muğla’nın etkileyici atmosferinde çekimlere tekrar başlayan ekip ekrana hemen dönmek adına gün sayıyor. Sefirin Kızı setinden ilk resimde başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’dan geldi. Ekranın en çok sevilen, beğenilen çiftti olan oyuncuların heyecanı kameralara da yansıdı. Sancar ve Nare’nin yürek ısıtan aynı zamanda yakan aşkları, son gelişmelerle Star TV’de.

Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Sefirin Kızı 16. bölüm fragmanı ile 15 Haziran 2020 Pazartesi günü STAR TV’de yayınlanacak. Sefirin Kızı’nın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Sefirin Kızı Dizi Konusu;

“Gariban bir yarıcının ilk oğlu olan Sancar, daha küçük yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir Sefirin kızı olan Nare’ye aşık olur. Bu iki zıt karakterde çocuk, birbirlerini çok seviyorlar, sevdaları için yıllarca usanmadan mücadele ediyorlar. Sonunda Sefirin kızı oğlana kaçıyor ama tam kavuşacakları gece Nare birden bire ortadan kaybolmaktadır. Bir daha onu gören de bulan da olmaz. Bazıları denize düştü öldüğünü düşünür, Bazıları der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçmıştır. Bir aşık da olan bitenle alakalı türkü söyler, türkü sözleri sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir anda destana dönüşüyor. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkar. Üstelik bu denk geldiği düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getiriyor.” Hikaye bu şekilde kaldığı yerden devam edecektir.

Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz – Sedef Nehir Erdem

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz