0 comments

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sefirin Kızı yeni bölümü 1 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızın 38. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sefirin Kızı 38. Bölüm fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Nare’nin gitmesiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu ayrılık ikisinde kalbine ağır gelmektedir. Konaktaki herkes ikisine destek olmak için çabalıyor.

Gediz ise arka planda kalan biri olsa da yanında Müge’den başka destek vereni yoktur. Olan biten her şeyi Sancar için yapmış olmasa da günah keçisi olduğunu düşünmek onu üzüntüye boğar. Nare’yi aklından kalbinden çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı izle!

Fragman yayına girmemiştir. Yayınlandığında siteye eklenecektir.

Bolumfragmanlari.com Sefirin Kızı 38. Bölüm fragmanı ile 1 Şubat Pazartesi günü STAR TV’de yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sefirin Kızı Dizi Konusu

“Gariban bir yarıcının ilk oğlu olan Sancar, daha çok küçük yaşlardayken Bodrum da tatil yapan bir Sefirin kızı olan Nare’ye aşık olur. Bu iki zıt karakterde çocuk, birbirlerini çok sevdalanırlar, sevdaları için yıllarca usanmadan mücadele ederler. Sonunda Sefirin kızı mutlu olabilmek adına Sancar’a kaçıyor ama tam kavuşacakları gece Nare birden bire ortadan kaybolmaktadır. Bazıları denize düşüp öldüğünü düşünürken, Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir anda destana dönüşmektedir. Bir düğün gecesinde birden bire kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün akşamında bir anda ortaya çıkar. Fakat bu denk geldiği düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirdiğini dile getiriyor. Macera bu şekilde kaldığı yerden tam gaz devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz