0 comments

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sefirin Kızı yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızın 39. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Sancar ve Mavi beraber daldıkları uykudan başka bir sabaha uyanıyorlar. Sancar’ın iyiden iyiye kafası karışırken, Mavi’nin tutumuyla aralarındaki gerginlik artar. Halise ve Yahya’nın bebek konusundaki kararsızlıkları, ikisini Dudu’nun hiç hoşuna gitmeyeceği bir noktaya getirir. Babalık duygusunu yaşamayı her şeyden çok isteyen Yahya, kafasında ki şüpheyi silmeden yola devam edemeyeceğini anlıyor. Melek’in kulübeye gitmeye çalışmasına Sancar artık kayıtsız kalamıyor ve neden gitmemeleri gerektiğini anlatıyor. Fakat Melek’in kulübede birinin olduğuna verdiği tepkiyle Melek’i Mavi ile tanışmak zorunda kalıyor.

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sefirin Kızı 39. Bölüm fragmanı ile 8 Şubat Pazartesi günü STAR TV’de yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sefirin Kızı Dizi Konusu

“Gariban bir yarıcının ilk oğlu olan Sancar, daha çok küçük yaşlardayken Bodrum da tatil yapan bir Sefirin kızı olan Nare’ye aşık olur. Bu iki zıt karakterde çocuk, birbirlerini çok sevdalanırlar, sevdaları için yıllarca usanmadan mücadele ederler. Sonunda Sefirin kızı mutlu olabilmek adına Sancar’a kaçıyor ama tam kavuşacakları gece Nare birden bire ortadan kaybolmaktadır. Bazıları denize düşüp öldüğünü düşünürken, Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir anda destana dönüşmektedir. Bir düğün gecesinde birden bire kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün akşamında bir anda ortaya çıkar. Fakat bu denk geldiği düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirdiğini dile getiriyor. Macera bu şekilde kaldığı yerden tam gaz devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz