0 comments

Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sefirin Kızı yeni bölümü 15 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızın 40. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Melek’in kulübeye gitme istemesine Sancar artık karşı duramaz ve neden gidemeyeceklerini açıklamak zorunda kalıyor. Ancak Melek’in kulübede bir misafir oluşuna verdiği beklenmedik tepkiyle Melek’i Mavi ile tanıştırmak artık şart olmuştur. Derdini de gizemini de gözlerinde taşıyan Mavi’nin yolu konağın başka bir üyesiyle daha kesişiyor. Artık sadece Sancar’ın değil konak halkının da bir numaralı merak konusu haline geliyor. Sancar, Nare adını ilk kez duyan Mavi’nin farklı bir yüzüyle tanışacaktır. İkilinin karşılıklı inadı onları yepyeni bir serüvenin eşiğine bırakacaktır.

Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı ile 15 Şubat Pazartesi günü STAR TV’de yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sefirin Kızı Dizi Konusu

“Gariban bir yarıcının ilk oğlu olan Sancar, daha çok küçük yaşlardayken Bodrum da tatil yapan bir Sefirin kızı olan Nare’ye aşık olur. Bu iki zıt karakterde çocuk, birbirlerini çok sevdalanırlar, sevdaları için yıllarca usanmadan mücadele ederler. Sonunda Sefirin kızı mutlu olabilmek adına Sancar’a kaçıyor ama tam kavuşacakları gece Nare birden bire ortadan kaybolmaktadır. Bazıları denize düşüp öldüğünü düşünürken, Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir anda destana dönüşmektedir. Bir düğün gecesinde birden bire kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün akşamında bir anda ortaya çıkar. Fakat bu denk geldiği düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirdiğini dile getiriyor. Macera bu şekilde kaldığı yerden tam gaz devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz