0 comments

Sefirin Kızı 41. Bölüm Önizleme

Sefirin Kızı 41. Bölüm Önizleme sitemizde yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sefirin Kızı yeni bölümü 22 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızın 41. Bölüm Önizleme dw Neler Yaşanacak?

Sefirin Kızı 41. Bölüm Önizleme son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Elvan’ın yeni dükkan telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da tekrar kesişir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmekten alamaz. Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, aslında Melek’in acısını da ilk gören olur. Kendi acısına rağmen Sancar’a Melek konusunda destek olmaya çalışır. Ne var ki babasını asla paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini tehlikeli bir yola sürükleyecektir.

Sefirin Kızı 41. Bölüm Önizleme izle!

Bolumfragmanlari.com Sefirin Kızı 41. Bölüm Önizleme ile 22 Şubat Pazartesi günü STAR TV’de yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sefirin Kızı Dizi Konusu

“Gariban bir yarıcının ilk oğlu olan Sancar, daha çok küçük yaşlardayken Bodrum da tatil yapan bir Sefirin kızı olan Nare’ye aşık olur. Bu iki zıt karakterde çocuk, birbirlerini çok sevdalanırlar, sevdaları için yıllarca usanmadan mücadele ederler. Sonunda Sefirin kızı mutlu olabilmek adına Sancar’a kaçıyor ama tam kavuşacakları gece Nare birden bire ortadan kaybolmaktadır. Bazıları denize düşüp öldüğünü düşünürken, Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir anda destana dönüşmektedir. Bir düğün gecesinde birden bire kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün akşamında bir anda ortaya çıkar. Fakat bu denk geldiği düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirdiğini dile getiriyor. Macera bu şekilde kaldığı yerden tam gaz devam edecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz