Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı izle! Yeni dizi yakında sizlerle

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sen Çal Kapımı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sen Çal Kapımı yeni bölümü yayınlandığında keyifle izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragman da neler olacak?

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Sen Çal Kapımı dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hayatta bütün beklentilerini eğitim hayatına bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim görme bursunu kesen ve lise mezunu olarak görünmesine neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşılaşıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle beraber iki ay nişanlı rolünü oynarsa, bursunu geri kazanabileceğini teklif olarak sunar.

Eda en çok nefret ettiği bu adamın teklifini önceleri reddetse de eğitim hayatını kurtarabilmek için kabul etmek zorunda kalıyor. Nişanlı rolünü oynarken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu ve aşk dolu zorlu bir ilişkinin içinde bulurlar. Çünkü aşk kolay değildir ve bu yüzden tutkuyla devam ederler.

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Sen Çal Kapımı 1. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra izleyiciler yeni dizi beklemeye başladı. Sen Çal Kapımı hangi gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Sen Çal Kapımı Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

TÜR: ROMANTİK KOMEDİ
YAPIM ŞİRKETİ: MF Yapım

YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: ENDER MIHLAR
SENARYO: AYŞE ÜNER KUTLU
UYGULAYICI YAPIMCI: ZEYNEP BİLGİÇ
MÜZİSYEN: AYTEKİN ATAŞ

OYUNCULAR: HANDE ERÇEL, KEREM BÜRSİN, NESLİHAN YELDAN, BİGE ÖNAL, EVRİM DOĞAN, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, ANIL İLTER, MELİSA DÖNGEL, ÇAĞRI ÇITANAK, ELÇİN AFACAN, SİTARE AKBAŞ, BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU, ALİCAN AYTEKİN, SARP BOZKURT, DORUKHAN KENGER, İLKYAZ ARSLAN

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Cevap