0 comments

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sen Çal Kapımı yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Sen çal kapımı dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kınada yaşananlar Eda ve Serkan’ı vazgeçirmiyor. Fakat Semiha Hanım için bazı durumlar değişecektir.

İki aşık düğün hazırlıklarıyla uğraşmaya devam ederken, Serkan işlerini aksatmadan devam etmeye çalışıyor. İkiliye yardım etmek isteyen Aydan ve Ayfer düğün organizatörüyle birleşip Serkan ve Eda için de işleri çıkmaz bi hale sokmaya devam ederler.

Serkan’ın bekarlığa veda tatiline çıkmayı düşünmesi kızları son derece sinirlendiriyor ve onlara bekarlığa veda partisindeyken onlara sürpriz yapacaklar.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 2. Fragmanı ile 30 Ocak Cumartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

Hayattı boyunca tüm umutlarını eğitimine bağlayan oyuncu Hande Erçel “Eda Yıldız”, yurt dışı eğitim bursunun kesilmesinin ve sadece lise mezunu kalmasına sebep olan Kerem Bürsin “Serkan Bolat” ile hesaplaşmaya başlayacaktır. Serkan Bolat, Eda’ya bursunu geri alabilmesi için kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yapmasını bunun sonucunda istediği bursu geri alacağını teklif eder.

Eda nefret ettiği ve öfkeli olan bu adamın teklifini önce sıcak bakmasada sonrasında şartlar değişince kabul etmek zorunda kalacaktır. Nişanlı taklidi yaptığı bölümlerde, Serkan ve Eda, tüm doğru bildiklerini karıştırıp, tutkulu, zorluklarla dolu bir aşk yaşamaya başlayacaklar. Çünkü aşı yaşamak zordur. Ve bu aşkla beraber ikili zorlu bir sürece atılırlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz