0 comments

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sen Çal Kapımı’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Sen çal kapımı dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Serkan’ın bindiği uçak İtalya’ya gidiyorken bir anda kayboluyor. Eda gelinliği ile bunu öğrenince perişan oluyor. Düğün için gelen olan herkes şaşkınlık ve korku içinde meraklanır. Uçağın düştüğü belirleniyor ama Serkan’ı bulamazlar. Kazanın ardından Eda için Serkan’dan iyi haberi duymayı düşünmekle geçer. Serkan’ın ölümü herkesin hayatında üzüntüye sebep oluyor. Eda, Serkan’ın arkadaşları ve Aydan da merak ve acı içinde beklerler.

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı ile 6 Şubat Cumartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı’n yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

Hayattı boyunca tüm umutlarını eğitimine bağlayan oyuncu Hande Erçel “Eda Yıldız”, yurt dışı eğitim bursunun kesilmesinin ve sadece lise mezunu kalmasına sebep olan Kerem Bürsin “Serkan Bolat” ile hesaplaşmaya başlayacaktır. Serkan Bolat, Eda’ya bursunu geri alabilmesi için kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yapmasını bunun sonucunda istediği bursu geri alacağını teklif eder.

Eda nefret ettiği ve öfkeli olan bu adamın teklifini önce sıcak bakmasada sonrasında şartlar değişince kabul etmek zorunda kalacaktır. Nişanlı taklidi yaptığı bölümlerde, Serkan ve Eda, tüm doğru bildiklerini karıştırıp, tutkulu, zorluklarla dolu bir aşk yaşamaya başlayacaklar. Çünkü aşı yaşamak zordur. Ve bu aşkla beraber ikili zorlu bir sürece atılırlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz