0 comments

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sen Çal Kapımı’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Sen çal kapımı dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar.  Serkan’ın açıklamaları herkesi şaşırtıyor, özellikle Eda. Aylarca aşkına tutunup devam eden Eda bu gelişme karşısında kararını tekrardan kontrol ediyor. Eda’nın en çok desteğe ihtiyaç olduğu şu günlerde Deniz yine yanında destek olacaktır. Serkan hatırlamadığı o bir sene de olup bitenleri anlamaya çalışırken Eda’yı da merak etmeye başlıyor. Ayfer ve Alex ilişkilerini açıklamayı düşünüyorlar. Selin’in gelmesi sadece Eda’yı değil Ceren’i de rahatsız ediyor. Melo arkadaşlarına destek olmak adına elinden gele her şeyi yapar ama bu çabasının yetmediği zamanlar oluyor. Bütün bu olanların sonucunda Eda’nın sadece Serkan’la değil arkadaşlarıyla olan durumu da de ciddi bir sınav tabi olacaktır.

Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sen Çal Kapımı 31. Bölüm 2. Fragmanı ile 13 Şubat Cumartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı’n yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

Hayattı boyunca tüm umutlarını eğitimine bağlayan oyuncu Hande Erçel “Eda Yıldız”, yurt dışı eğitim bursunun kesilmesinin ve sadece lise mezunu kalmasına sebep olan Kerem Bürsin “Serkan Bolat” ile hesaplaşmaya başlayacaktır. Serkan Bolat, Eda’ya bursunu geri alabilmesi için kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yapmasını bunun sonucunda istediği bursu geri alacağını teklif eder.

Eda nefret ettiği ve öfkeli olan bu adamın teklifini önce sıcak bakmasada sonrasında şartlar değişince kabul etmek zorunda kalacaktır. Nişanlı taklidi yaptığı bölümlerde, Serkan ve Eda, tüm doğru bildiklerini karıştırıp, tutkulu, zorluklarla dolu bir aşk yaşamaya başlayacaklar. Çünkü aşı yaşamak zordur. Ve bu aşkla beraber ikili zorlu bir sürece atılırlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz