0 comments

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sen Çal Kapımı’ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 27 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 de FOX TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Sen çal kapımı dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için artık “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya adım adım yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya yeniden aşık olacak mı?

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Fragmanı ile 27 Şubat Cumartesi günü FOX TV’de yayınlanacak. Sen Çal Kapımı’n yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Dizi Konusu

Hayattı boyunca tüm umutlarını eğitimine bağlayan oyuncu Hande Erçel “Eda Yıldız”, yurt dışı eğitim bursunun kesilmesinin ve sadece lise mezunu kalmasına sebep olan Kerem Bürsin “Serkan Bolat” ile hesaplaşmaya başlayacaktır. Serkan Bolat, Eda’ya bursunu geri alabilmesi için kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yapmasını bunun sonucunda istediği bursu geri alacağını teklif eder.

Eda nefret ettiği ve öfkeli olan bu adamın teklifini önce sıcak bakmasada sonrasında şartlar değişince kabul etmek zorunda kalacaktır. Nişanlı taklidi yaptığı bölümlerde, Serkan ve Eda, tüm doğru bildiklerini karıştırıp, tutkulu, zorluklarla dolu bir aşk yaşamaya başlayacaklar. Çünkü aşı yaşamak zordur. Ve bu aşkla beraber ikili zorlu bir sürece atılırlar.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz