0 comments

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Seni Çok Bekledim yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Eren ailesi büyük bir depremle dağıldığı tarihi hatırlar. Kadir Eren, 17 yaşında öldü diye diğer cesetlerin yanına konulacağı vakit gözlerini açıyor. Hayata tekrar dönmüştür dönmesine fakat canından daha çok sevdiği babasını depremde kaybetmiştir. Annesi başka bir insanla evlenmiştir. Kadir hayata bir daha tutunamaz, hep bir şeylerin eksikliğini hisseder. Ta ki Ayliz’i görene kadar. Parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü düşüp Ayliz’in ayaklarının ucuna geliyor. Aynen babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi yaşanır olaylar.

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Seni Çok Bekledim 2. Bölüm 2. Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Seni Çok Bekledim Dizi Konusu

Seni Çok Bekledim konusu; Özcan Deniz, ailesinden uzaklarda, bir başına bir hayat düzeni kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat veriyor, İrem Helvacıoğlu ise yetim büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Seneler boyunca birbirini teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatlarına umulmadık bir zamanda girecekler ve beraber inanılmaz bir mucizeye şahitlik edecekler. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçiyor ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk mücadelesini sunacak.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz