0 comments

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Seni Çok Bekledim yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in söylediklerini dinlemez ve kendisinden uzak durmasını talep ediyor. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Fakat Ayliz kısa zamanda Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar kuvvetli olduğunu fark ediyor. Fakat yaşananların ardından Kadir’i ikna etmek hiç kolay olmuyor. Erol ve Selo yeniden karşılaşır ve büyük bir kavgaya tutuşurlar. Bu kavga Selo’nun ailesiyle evden gitmesine ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden oluyor.

Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Seni Çok Bekledim 4. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Seni Çok Bekledim Dizi Konusu

Seni Çok Bekledim konusu; Özcan Deniz, ailesinden uzaklarda, bir başına bir hayat düzeni kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat veriyor, İrem Helvacıoğlu ise yetim büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Seneler boyunca birbirini teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatlarına umulmadık bir zamanda girecekler ve beraber inanılmaz bir mucizeye şahitlik edecekler. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçiyor ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk mücadelesini sunacak.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz