0 comments

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Seni Çok Bekledim yeni bölümü 26 Şubat Cuma günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Zahide’nin başına gelen trajedi iki aileyi de perişan hale getiriyor. Bir yanda Erol’u bu işten kurtarmaya çalışan Cemal ve Mihre, diğer yanda karısının intikamını almak isteyen Selo vardır. Kadir, Erol’un bu ölümle bir ilgisinin olup olmadığını araştırırken Selo’nun da bu yöndeki şüpheleri giderek artar. Ayliz’in Serkan’la yaşadıklarından sonra onu bir an bile yalnız bırakmayan Kadir, Ayliz’i babasını bulma konusunda destekler. Sonunda Selo ve Erol intikam anı için karşı karşıya geldiklerinde Kadir Selo’yu durdurabilecek mi?

Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Seni Çok Bekledim 5. Bölüm 2. Fragmanı ile 26 Şubat Cuma günü STAR TV’de yayınlanacak. Seni Çok Bekledim yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Seni Çok Bekledim Dizi Konusu

Seni Çok Bekledim konusu; Özcan Deniz, ailesinden uzaklarda, bir başına bir hayat düzeni kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat veriyor, İrem Helvacıoğlu ise yetim büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Seneler boyunca birbirini teğet geçen Kadir ve Ayliz, birbirlerinin hayatlarına umulmadık bir zamanda girecekler ve beraber inanılmaz bir mucizeye şahitlik edecekler. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü oyuncuların paylaştığı dizi, Katar ile Türkiye arasında geçiyor ve Katar’da başlayıp Katar’da biten bir aşk mücadelesini sunacak.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz