0 comments

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Edho yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 2 Mart Salı günü saat 20:00 de ATV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1834. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Edho dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’yi çetenin elinden kurtarmanın sevincini yaşarken, yeğeni Alpaslan’ın vurulması hastanede ölüm kalım ameliyatına giriyor. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli’nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan’a yapılan saldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak’a çevirir. “Benim ciğerime göz diktiler” diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak’ın izini bulmaya çağırır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı Yayınlanmadı!

Bolumfragmanlari.com Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Fragmanı ile 2 Mart Salı günü ATV’de yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Konusu

Genç yaşında yeraltı dünyasının zirvesine tırmanan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin macerası anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her insan haksızlıklara başkaldırmaya niyetlidir. Para kazanıp güçlendikçe aynı zamanda kendisi de bu haksızlıkların kaynağı olduğunun farkına varır.

Hızır Çakırbeyli çapkın ve aynı zamanda sevda adamıdır. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini her zaman korumak için mücadele eder, onlar için fedakar bir aile reisi olmaya çalışır. Adil, fedakar, cömert bir mafya babası ve reistir.
Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünmektedir. Bu Hızır’a en aslında en büyük lider olma teklifir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz