0 comments

Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı

Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı sitemizde yayınlandı. Sol Yanım yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Sol Yanım yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 de STAR TV’de keyifle izleyebilirsiniz.

Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Selim, uğraşlar sonucu kendini Serra’ya affettirebilecek mi? Serra ve Selim’in ilişkisi bitme noktasına mı gelecek? Nilgün sorgulamak için İhsan’ın yanına vardığında nasıl karşılanacak? Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı bozabilecek mi? Burak yaptıklarından pişman mı oluyor? Kutlusay Malikanesi’nde geçen zorlu akşamın ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular iletmesi Serra’yı çok yaralar. Selim, Nazlım’la iletişime geçip gerçeği öğrenince Ali’den hesap soruyor ve Asena’nın tüm yaptıklarını aktarmasını istiyor.

Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Sol Yanım 10. Bölüm 2. Fragmanı ile 3 Şubat Çarşamba günü STAR TV’de yayınlanacak. Sol Yanım yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Sol Yanım Dizi Konusu

Sol Yanım konusu; aşık olan Serra ve Selim’in yaşamları çevresinde olup biten tüm entrikalarla birlikte sürükleyici bir hayatı ekrana getirecek. Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular. Selim, Serra, Biricik ve Burak Serra’nın hayatı ise diğerlerine göre çok başka ama tesadüfler onu da bu kişilerin arasında yeni bir hayata kavuşturacaktır. Bu dört genci bir araya getiren Kuzey Üniversitesi, kampüs hayatına dair eğlenceli ve soluksuz yaşamlar gösterecektir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz